Pomoc

Jak to działa?
 • Serwis umożliwia pobieranie danych z wielu popularnych hostingów plików takich jak Rapidshare, Catshare, Rapidu, Rapidagtor, Turbobit, Fileshark i wilele innych.
 • U nas nie musisz czekać aż plik pobierze się na serwer. Pobierasz go od razu. Pliki pobierane są bezpośrednio na twój komputer więc prędkość pobierania zależy od prędkości łącz serwisów hostingowych.

 

 • Możesz korzystać z akceleratorów wspomagających pobieranie plików ponieważ udostępniamy linki bezpośrednie.

 

 • Można przerywać oraz wznawiać pobieranie plików.

 

 • Po założeniu darmowego konta każdy użytkownik otrzyma 200 Mb na przetestowanie konta.

 

 • Mozna dokonywać płatności SMS już od 1 zł.
Płatności online oraz SMS
 • Po wysłaniu SMSa konto zostanie zasilone automatycznie. Nie trzeba nigdzie wpisywać kodu.

 

 • W naszym serwisie możesz płacić za pomocą płatności online oraz SMS. Z uwagi na uniknięcie nadużyć operator Dotpay wprowadził pewne ograniczenia:

 

 • Serwis zapewnia obsługę maksymalnie 2 wiadomości SMS/MMS przesłanych z jednego numeru telefonu w okresie 60 sekund dla wiadomości SMS o wartości netto do 9 PLN włącznie.

 

 • Dla wiadomości SMS/MMS o wartości netto powyżej 9 PLN, o ile nie ustalono inaczej, Serwis zapewnia obsługę maksymalnie 1 wiadomości SMS, przesłanej z jednego numeru telefonu w okresie 20 minut.
Jakie serwery obsługujemy?

Aktualna lista obsługiwanych serverów wraz ze statusem dostępności, trybem pobierania oraz wstawką rozliczenia transferu znajduje się w tabeli na stronie głównej.

Ile plików mogę dodać do listy pobierania?
 • Nie ma limitów ilości dodawanych plików. Pliki dodane do listy mogą zostać usunięte jeżeli nie będą używane przez 14 dni.
Czy mogę przetestować serwis zanim kupię transfer?

Tak, każdy nowy użytkownik otrzymuje 200 Mb na przetestowanie konta.

Czy transfer na moim koncie przepadnie?

Nie. Transfer nigdy nie przepadnie.

Program partnerski
 • W naszym programie partnerskim otrzymujesz punkty za polecanie serwisu rapids. Punkty można wymienić na gotówkę lub dodatkowy transfer.
 • Przykładowo, jeżeli polecony przez Ciebie Użytkownik zarejestruje się i kupi transfer za kwotę 30 zł to otrzymasz 25 punktów za rejestrację oraz 300 punktów za doładowanie. Tą ilość punktów możesz zamienić na 20 GB transferu. Szczegółowy wykaz znajduje się na podstronie "program partnerski" w panelu użytkownika.
Czy mogę przerywać i wznawiać pobieranie plików

Tak. Nasz system umożliwia wznawianie pobierania plików.

Czy mogę używać do pobierania plików programów typu Jdownloader?

Należy wkleić linki np catshare w pole " Linki do plików" i nacisnąć przycisk "sprawdź i dodaj". System doda linki a następnie zaznaczamy te linki które chcemy skopiować oraz wkleić do jdownloadera i nacisnąć przycisk "pokaż zaznaczone linki do skopiowania". Pokaże się okienko gdzie będą nasze linki. Kopiujemy je i wklejamy do jdownloadera. Nie ma potrzeby podawania loginu ani hasła

Promocje Happy Hours

Promocja w Happy Hours polega na tym, że w określonych godzinach stawki za pobieranie pliku są niższe od stawek standardowych dostępnych na stronie głównej. Szczegóły promocji znajdują się na stronie z rozliczeniem transferu. https:/rapids.pl/profil/rozliczanie-transferu

Promocji tej nie należy mylić z promocją podwajania transferu.

ZamknijKopiuj